Павичі, фазани та поні: у Житомирі працює контактний зоопарк. ВІДЕО

1385

Контактний зоопарк Поліського національного університету працює вже давно. Тут живуть тварини та птиці різних видів – від великої рогатої худоби до казкових павичів, золотих фазанів та поні. Попри війну і сирени, сюди ходять відвідувачі. Тваринок можна погодувати і на деяких навіть покататися верхи. 

Перший житомирський навідався до навчальної лабораторії та контактного зоопарку житомирського вишу.

Доцент кафедри технологій виробництва, переробки та якості продукції тваринництва Володимир Ткачук розповів, що наразі в контактному зоопарку утримуються багато різних тварин. Всі вони пережили вибухи та сирени. 

На сьогодні в навчально-науковій лабораторії тваринництва Поліського Національного університету знаходиться багато видів сільськогосподарських тварин, а саме: велика рогата худоба, коні Буян і Орлик місцевої верхово-запряжної породи. Також хто виявляє бажання, може покататися верхи на одному із коней. З дрібної рогатої худоби у нас живуть баран сокільської породи, кози та два шотландські поні. Відвідувачі можуть подивитися на декоративні породи кролів, золотистий і мисливський фазан, пара павичів, кури порід Кохінхін та Фавероль, і голуби різних порід. Розводимо і досліджуємо австралійських червоноклешневих раків“, – говорить доцент Ткачук.


Від 24 лютого і до сьогодні кількість тварин не зменшилася. Наразі ще  планують закупити єнотовидних собак, для них уже підготували вольєр. 

Дякуємо Збройним силам України, адже вони дають можливість нам працювати. Від початку війни ми не зменшували наявне поголів’я, як в навчальній  науковій лабораторії,  так і в контактному зоопарку. Я ціную кожну тварину. Вони мені, як рідні. Знаю кожну з тварин по її норах та поведінці. Я не можу їх комусь передати та розлучитися, будемо з ними до останнього“, – розповів Володимир Ткачук. 

Приносити їжу для тварин можна, але годувати їх дозволять лише за присутністю персоналу зоопарку.

Графік роботи навчально-наукової лабораторії тваринництва з 7:00 до 19:00, а контактного зоопарку з 9:00 до 17:00. 

Вхід безкоштовний. 

Дивіться також: у 8 км від Житомира є міні-зоопарк з єнотами та зміями. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here