Home Відпочинок Весняна прогулянка з морозивом Набережною у Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Весняна прогулянка з морозивом Набережною у Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

548

Половину вітчизняного морозива виробляють на Житомирщині. Основні потужності двох відомих компаній-виробників розташовуються у Житомирі та Бердичеві.

Багато років поспіль у Житомирі на майдані Корольова та Новому Бульварі у червні проводили «Свято морозива» з розвагами для дітей (в інших містах і регіонах теж), а у всьому світі День морозива відзначають 10 червня (офіційна дата, коли у 1786 році  воно вперше з’явилося у продажі в США).

Сьогодні морозиво без проблем можна придбати у будь-якій мережі супермаркетів, у магазинчику біля дому, в кав’ярні чи спеціалізованих вуличних точках, які діють по місту у літній сезон. Звичне у вафельному стаканчику, на паличці, кульками, з фруктовими та іншими добавками і наповнювачами (згущене молоко, мак, шоколадні краплі, печиво, горішки тощо), органічне морозиво, різних форм, смаків та кольорів (навіть чорне) – виробники постійно вигадують щось нове, аби привернути увагу та в черговий раз здивувати покупців. Приміром, наразі український сегмент користувачів у соцмережах ділиться враженнями від новинок  – морозиво-бургер з джемом та морозиво-десерт «Mochi».

Читайте також: Тюльпаново-бузкове місто: прохолодна погода затримається в Житомирі ще на тиждень. ФОТОРЕПОРТАЖ

Загалом в Україні виробляють більше 900 видів морозива, але найпопулярнішим досі лишається пломбір (в індивідуальній чи сімейній упаковці вагою до двох чи навіть більше кілограмів), другу сходинку посідає фруктове морозиво. Також більшість купують морозиво у стаканчику (класичний чи ріжок), трохи менше віддають перевагу морозиву на паличці.

Житомир – батьківщина найбільшого виробника морозива в Україні, тож наше місто сміливо можна назвати столицею морозива. У 2013 році на Новому Бульварі біля кінотеатру «Жовтень» відкрили памятник морозиву, а в одному з ТРЦ діє навіть кафе морозива.

Морозиво полюбляють і дорослі, і діти, тож як тільки потепліє навесні, упродовж літа на до настання холодів восени, цей солодкий та прохолодний продукт – один із атрибутів прогулянок на свіжому повітрі.

Читайте також: Місто – у рожевому: на вулицях Житомира квітнуть сакури. ФОТОРЕПОРТАЖ

Журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» вже відкрили цьогорічний сезон і смакували морозивом під час весняної прогулянки Набережною у Шодуарівському парку – ходили алеями і сходами,  спускалися ближче до Тетерева, а також навідалися до атракціонів, які вже активно працюють. Що з того вийшло – дивіться у фоторепортажі. 

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here