Головна Кримінал Центр вертебрології вдруге повернули в державну власність після того, як його мало...

Центр вертебрології вдруге повернули в державну власність після того, як його мало не приватизували

334
0

У 2019 році відремонтований Центр вертебрології у Житомирі в судовому порядку повернули  у державну власність після спроб “прихватизації” з боку ДП «Житомиртурист». Однак у 2020 році суди продовжилися – крапку мала поставити касаційна інстанція. У 2021 році Житомирська обласна рада за пропозицією депутатів Валерія Онопрієнка та Ігоря Гундича звернулася до Генпрокуратури  із проханням взяти на особистий контроль справу щодо збереження у власності держави Центру вертебрології та 4 га землі на березі річки Тетерів, попри те, що голова обласної ради Федоренко заперечував щодо цього.

23 червня 2022 року Господарським судом Житомирської області прийнято рішення у справі №906/672/18 за позовом Житомирської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду Державного майна України про витребування із чужого незаконного володіння ДП «Житомиртурист» ЗАТ «Укрпрофтур» нерухомого майна – майнового комплексу туристичної бази «Лісовий берег», де наразі розміщується КНП “Житомирський обласний медичний центр вертебрології та реабілітації”.

Про це повідомляє обласна рада.

Ключовим моментом у справі було встановлення факту, що рішення виконкому Житомирської міської Ради депутатів трудящих від 21.12.1972 року №1045, яке зазначене у свідоцтві, стосувалось виключно нагородження восьми багатодітних матерів і жодним чином не стосувалось цілісного майнового комплексу. 

З цього приводу виконавчий комітет Житомирської міської ради 06 жовтня 2021 року прийняв рішення №1120, яким встановлено, що свідоцтво про право власності на туристичну базу «Лісовий берег» від 10.01.2001 року не видавалося виконавчим комітетом Житомирської міської ради обласному дочірньому підприємству по туризму та екскурсіях «Житомиртурист» Українського закритого акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Укпрофтур». 

Таким чином, у ході судового засідання було встановлено факт підробки зазначеного свідоцтва і вчинення незаконних реєстраційних дій в рамках кримінального провадження №12018060000000132 за ознаками злочину, передбаченого ч.1 статті 366 Кримінального Кодексу України.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here