Затриманий на хабарі Кузьміних викинув обвинувальний акт із джипа. ВІДЕО

637
0

“Не нада мені нічого вручать!”, – так відреагував звинувачений в отриманні 558 тис. грн хабара житомирський нардеп від “Слуги народу” Сергій Кузьміних на вручення обвинувального акту. Отримавши документ, Кузьміних викинув його у вікно свого джипа.

Відео оприлюднило НАБУ. З нього видно, що підозрюваний відмовляється його отримувати, а згодом викидає із вікна позашляховика Toyota з номерними знаками ВР, на якому їде з місця події.

Нагадаємо, у липні НАБУ завершило слідство у його справі. За даними слідства, нардеп отримав неправомірну вигоду за забезпечення перемоги у низці тендерів КП “Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка” Житомирської міської ради.

Кузьміних взяв хабар у розмірі 558 тис. грн із 40-мільйонного тендеру на закупівлі обладнання в лікарню №2 Житомира. У САП повідомили, що він хотів отримати відкати і з інших договорів.

Нардепа викрили на гарячому, однак на місці вчинення злочину його не змогли затримати через “депутатський імунітет”, оскільки підозру генпрокурор підписав лише 31 січня.

Кузьміних був у лікарні, потім не приїжджав на засідання суду, поки НАБУ не оголосило його в розшук. Після цього він сам прийшов до НАБУ, де і був затриманий.

Кузьміних затягував судовий процес із обранням запобіжного заходу аж до травня. ВАКС відпустив нардепа під заставу, що навіть не сягає 10% суми хабара – лише 50 тис. грн, однак він судився і через це.

Кузьміних і досі є нардепом та входить до фракції “Слуга народу”, хоча “слуги” планували його виключити.

Нагадаємо, нещодавно Кузьміних пропонував перейменовувати вулиці в честь Зеленського.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here